Andorra – İzlanda Maçı

Andorra - İzlanda Maçı

Avrupa Şampiyonası elemelerinde Andorra – İzlanda futbol karşılaşması Eurosport’tan canlı takip edilecek. 22 Mart 2019 tarihli karşılaşma saat 22:45‘te başlayacak.

Teknik direktörler Jesus Álvarez ile Erik Hamrén arasındaki mücadeleyi kim kazanır? Andorra – İzlanda arası maç için siz de tahmininizi yapın ve bir kupon oluşturun. Bu maçı kim kazanır?

Pulibet ile KUPON YAP!

Bu maça güvenilir ve hızlı şekilde, zaman kaybetmeden ve yatırım kolaylığı ile kupon yapmak için hemen Pulibet’e giriş yapın.

Online spor ve casino oyunları sitesi Pulibet, spor kategorileri arasında en çok tercih edilen futbol oyunları ile tahmincilere her gün yüzlerce farklı karşılaşmada kupon yapma fırsatı sunuyor. İster tek maça, ister birden fazla maça aynı kuponda kombine tahminler yapılma fırsatı sunan sitede; futbol dışında basketbol, voleybol, tenis, hentbol, buz hokeyi ve daha bir çok oyun seçeneği de yer alıyor. Canlı spor oyunları ve spor oyunları olarak iki ana menüde kupon yapma imkanı bulunuyor.

Ayrıntılı ve daha detaylı bilgi için buradan Canlı Destek‘e bağlanın,

Pulibet Twitter hesabında güncel haberlerin, adres değişikliği bilgilendirmesinin, çekilişlerin ve kazanan oyuncuların rekor sonuçlarını bulabileceğiniz hesabı takip buradan takip edebilirsiniz.

10 TL değerinde kupon ile inanılmaz oranları bir araya getiren ve tam 24.000 TL kazanan “Nazmi555” adlı üyemizi tebrik ediyor, Pulibet ailesi olarak kazancını iyi günlerde kullanmasını diliyoruz. 🏆

Pulibet

Pulibet ile Sen De Bu Heyecana Ortak Ol!